Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

(VIDEO) VIII Śniadanie Biznesowe

Data dodania: 2018-12-13
 To był rok ważnych spotkań dla biznesu, a poruszane zagadnienia tak jak na ostatnim śniadaniu – udział w bezpłatnym projekcie Google Internetowe Rewolucje uświadomił,  jak w... więcej »
 
 

Jak usprawnić swój biznes w Internecie ? - VIII...

Data dodania: 2018-12-12
To było interesujące, pouczające i ostatnie w tym roku Śniadanie Biznesowe z udziałem Prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego i stalowowolskich przedsiębiorców. Omawiana tema... więcej »
 
 

Informacja PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów

Data dodania: 2018-12-12
PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów informuje, że uruchomiona została strona internetowa z bieżącymi komunikatami: www.pgedystrybucja.pl/wylaczenia Strona ta powstała na potrzeby lepszego przekazu... więcej »
 
 

Czego dla Stalowej Woli życzą sobie dzieci?

Data dodania: 2018-12-12
103 to liczba listów do Świętego Mikołaja, które napisały dzieci ze stalowowolskich szkół podstawowych w ramach konkursu „Co Miasto Stalowa Wola powinno otrzymać w prezencie... więcej »
 
 

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do...

Data dodania: 2018-12-11
Przypominam właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Komin będący bardzo istotnym elementem budynku, chocia&... więcej »
 
 

15 grudnia (sobota) urząd gminy będzie otwarty

Data dodania: 2018-12-11
W związku z zarządzeniem Wójta Gminy Pysznica dla pracowników Urzędu Gminy w Pysznicy 24 grudnia br. jest dniem wolnym od pracy. W zamian wyznaczono sobotę 15 grudnia br. dniem pracy. więcej »
 
 

Ostrzeżenie meteorologiczne

Data dodania: 2018-12-10
Ostrzeżenie 40/2018 Oblodzenie stopień: 1 prawdopodobieństwo: 85% Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem. Tempera... więcej »
 
 

Film o Pysznicy został wyróżniony w...

Data dodania: 2018-12-10
Kilkuminutowy film „Niepodległa na pysznickiej ziemi” zrealizowany przez Julię Wandas i Klaudię Potaczała, uczennice szkoły w Pysznicy, został wyróżniony w IV edycji konku... więcej »
 
 

Podsumowanie Konferencji "Stalowa Wola- Biznes-Nauka"

Data dodania: 2018-12-10
Województwo Podkarpackie zmienia się w lidera innowacyjności – to podsumowanie I części konferencji, Stalowa Wola- Biznes-Nauka dokonane przez Ewę Draus, wicemarszałka województwa ... więcej »
 
 

Miejska Biblioteka Publiczna obchodziła 80. urodziny

Data dodania: 2018-12-08
Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza od 80 lat służy swoimi zbiorami i działalnością zaspokajaniu potrzeb edukacyjnych, kulturalnych i informacyjnych mieszkańców Stalowej ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 389
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola