Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmiana na stanowisku dyrektora PSP w Kłyżowie

Data publikacji: 2018-09-06, Data modyfikacji: 2018-09-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Z dniem 1. września 2018 r. obowiązki Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kłyżowie przejęła Pani Bożena Kapuścińska. Dotychczasowy Dyrektor – Pan Stanisław Maziarz przeszedł na emeryturę po 21 latach pracy w kłyżowskiej szkole. Wójt Gminy Pysznica Tadeusz Bąk zarządzeniem Nr 48/2018 z dnia 13 czerwca 2018 r. ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Kłyżowie. Powołana komisja konkursowa wyłoniła nowego dyrektora, a jej wybór został zatwierdzony przez Wójta. Panu Stanisławowi życzymy spokojnej emerytury i dziękujemy za trud włożony w wychowanie młodzieży przez wszystkie lata pracy. Nowej Pani Dyrektor życzymy zaś powodzenia, spełnienia wszystkich planów zawodowych oraz satysfakcji z tej, jakże trudnej, pracy pedagogicznej. Tekst: Paulina Mierzwa Zdjęcia: PSP w Kłyżowie

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=11016
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola