Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zebranie wiejskie w sołectwie Krzaki-Słomiana - 16 września 2018 r.

Data publikacji: 2018-09-03, Data modyfikacji: 2018-09-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Zawiadamia się mieszkańców sołectwa Krzaki – Słomiana, że w dniu 16 września 2018 r.(niedziela) o godz. 15.30 w szkole podstawowej im. Orła Białego w Krzakach odbędzie się zebranie wiejskie, którego tematem będzie: 1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku obrad. 2. Podjęcie uchwały w sprawie funduszu sołeckiego. 3. Zaopiniowanie projektów uchwał: – w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Pysznica, – w sprawie zasad usytuowania na terenie gminy miejsc sprzedaży napojów alkoholowych i warunków sprzedaży tych napojów. 4. Bieżące sprawy sołectwa. 5. Wolne wnioski i zapytania. 6. Zamknięcie zebrania. Prosi się wszystkich mieszkańców wsi o udział w zebraniu. Na zebraniu obecni będą przedstawiciele Urzędu Gminy w Pysznicy. Krzaki, dnia 3 września 2018 r.

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=10992
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola