Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zatrudniasz osobę niepełnosprawną, sięgnij po refundację kosztów pracy

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli realizuje  „Program wyrównywania różnic między regionami III” – obszar G, finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Od 26.07.2018 r. PUP prowadzi nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowisk pracy i jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej  Planowane działania: refundacje pracodawcom kosztów wyposażenia stanowisk pracy jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej. […] Artykuł Zatrudniasz osobę niepełnosprawną, sięgnij po refundację kosztów pracy pochodzi z serwisu Stalowa Wola - oficjalny portal miasta.

Pełna treść wiadomości na: stalowawola.pl/?p=21189
stalowawola.pl, Źródło artykułu: stalowawola.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola