Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki konkursów na stanowiska dyrektorów szkół w Pysznicy, Jastkowicach i Kłyżowie

Data publikacji: 2018-08-31, Data modyfikacji: 2018-09-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt Gminy Pysznica zarządzeniami Nr 46,47,48/2018 z dnia 13 czerwca 2018 r. ogłosił konkursy na stanowisko Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pysznicy, Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicach oraz Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kłyżowie. Do konkursu zgłosiło się łącznie trzech kandydatów – na każde stanowisko po jednym. Powołane Komisje Konkursowe wyłoniły dyrektorów, a ich wybór został zatwierdzony prze Wójta. Dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej w Pysznicy pozostaje Pan Władysław Szpunar. Podobna sytuacja ma miejsce w Jastkowicach – dotychczasowy Dyrektor Pan Bogdan Dziuba również ponownie obejmie stanowisko. Zmiana nastąpi zaś w Publicznej Szkole Podstawowej w Kłyżowie. Na emeryturę odchodzi bowiem Pan Stanisław Maziarz, który od 1 września 1997 r. pełnił funkcję Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Kłyżowie. W wyniku rozstrzygnięcia konkursu, od nowego roku szkolnego, jego obowiązki przejmie Pani Bożena Kapuścińska.   Tekst: Paulina Mierzwa Zdjęcie: Mieczysław Ziarno

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=10919
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola