Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W SSG ruszył nabór na szkolenia dla pracowników w ramach projektu Finansowanie Usług Rozwojowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw".

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
W pierwszej kolejności do udziału w usługach rozwojowych mogą przystąpić pracodawcy i ich pracownicy posiadający wykształcenie na poziomie ISET 3 włącznie (osoby, które po raz pierwszy przystępują do projektu). O kolejności zakwalifikowania się do projektu decydują punkty. Maksymalnie można otrzymać 18 punktów. 10 pkt. -100 % pracowników oddelegowanych do udziału w usługach rozwojowych posiada niskie kwalifikacje (do ISED 3 włącznie).  8 pkt. -100 % pracowników oddelegowanych do udziału […] Artykuł W SSG ruszył nabór na szkolenia dla pracowników w ramach projektu Finansowanie Usług Rozwojowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”. pochodzi z serwisu Stalowa Wola - oficjalny portal miasta.

Pełna treść wiadomości na: stalowawola.pl/?p=22278
stalowawola.pl, Źródło artykułu: stalowawola.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola