Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Przygotowanie pedagogiczne - bezpłatny kurs

Data dodania: 2012-03-28
 
Przygotowanie pedagogiczne – bezpłatny kurs dla osób posiadających doświadczenie taneczne, który uprawnia do prowadzenia zajęć tanecznych z dziećmi i młodzieżą

Wymagania wobec uczestników:
- doświadczenie związane z tańcem /rytmiką /animacją kultury (odbyte kursy taneczne, członkostwo w zespołach tanecznych i muzycznych)

Kontakt
Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 5 kwietnia 2012 r. na adres: rzeszow@firststeps.com.pl z dopiskiem – Szkolenie. Tel. 794 106 100 w godz. 16-18:00
Miejsce szkolenia: Stalowa Wola
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola