Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji

Data publikacji: 2019-01-09, Data modyfikacji: 2019-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji dotyczących projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Programu współpracy samorządu gminy Pysznica z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 1.Wójt Gminy Pysznica informuje organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie o rozpoczęciu konsultacji dotyczących projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Programu współpracy samorządu gminy Pysznica z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 2.Termin rozpoczęcia konsultacji : 10 stycznia 2019 r. 3.Termin zakończenia konsultacji: 21 stycznia 2019 r. 4.Miejsca udostępniania treści projektu uchwały: w formie elektronicznej: – na stronie internetowej pysznica.pl w zakładce: Dla mieszkańców – organizacje pozarządowe – na stronie BIP www.pysznica.bip.gmina.pl w zakładce Współpraca z organizacjami pozarządowymi i podmiotami działalności pożytku publicznego w formie papierowej: – na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Gminy w Pysznicy ul. Wolności 322 – w pokoju nr 22 w Urzędzie Gminy w Pysznicy 5.Sposób składania uwag: Uwagi do projektu uchwały mogą być składane: – w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu Gminy w Pysznicy lub listownie na adres Urząd Gminy w Pysznicy, ul. Wolności 322, 37-403 Pysznica – w formie elektronicznej na adres: promocja@pysznica.pl   Uchwała zmieniająca uchwałę 33.00 KB pobierz Wzór wniosku z uwagami 26.50 KB pobierz  

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=12251
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola