Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Niezwykłe laboratorium

Data publikacji: 2017-03-15, Data modyfikacji: 2017-03-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Niezwykłe laboratorium

Od 3 lat na terenie Stalowej Woli funkcjonuje Laboratorium Międzyuczelniane, zlokalizowane w siedzibie Inkubatora Technologicznego.

Sprzęt najwyższej światowej klasy, specjalistyczne badania laboratoryjne, prace badawcze, ścisła współpraca z uczelniami wyższymi z całej Polski i środowiskiem biznesowym – tak w telegraficznym skrócie wygląda praca Laboratorium Międzyuczelnianego w Stalowej Woli.

Zlokalizowane jest ono w siedzibie Inkubatora Technologicznego. Referat Promocji Gospodarczej zaprasza do obejrzenia materiału, obrazującego potencjał działającego od 3 lat Laboratorium Międzyuczelnianego.

redakcja, Źródło artykułu: http://samorzad.pap.pl jednostki samorządu terytorialnego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola