Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikat dla rolników

Data publikacji: 2018-12-15, Data modyfikacji: 2018-12-18
A A AWydrukDrukuj  
 
  Wójt Gminy Pysznica we współpracy z Placówką Terenową KRUS organizuje szkolenie dla rolników i domowników z gminy Pysznica ubezpieczonych w KRUS.Szkolenie odbędzie się 20 grudnia 2018 r. o godz. 11:00 w sali, gdzie mieścił się Domu Kultury przy ulicy Wolności 277 w Pysznicy. Podczas spotkania omówione zostaną m.in.: zasady bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, najczęstsze przyczyny wypadków oraz sposoby ich zapobiegania, rehabilitacja lecznicza w KRUS. Na zakończenie rolnicy i ich domownicy ubezpieczeni w KRUS będą mogli przystąpić do konkursu testowego z wiedzy na temat zasad bhp w rolnictwie.

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=12129
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola