Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jasełka w przedszkolu

Data publikacji: 2018-12-20, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W środę, 19 grudnia 2018 r. w przedszkolu w Brandwicy odbyło się przedstawienie jasełkowe. Najmłodsi artyści prezentowali swoje talenty aktorskie i wokalne w obecności zaproszonych gości: Krzysztofa Skrzypka – Przewodniczącego Rady Gminy, Witolda Pietrońca – Zastępcy Wójta Gminy, Doroty Dąbrowskiej – Dyrektor Przedszkola w Pysznicy, Artura Mierzwy – Kierownika GZOSiP oraz Ireny Hlawacz-Lebioda i Anny Partyki-Cacaj, przedstawicielek przedszkolnej Rady Rodziców. Występ został nagrodzony gromkimi brawami i słodkimi niespodziankami dla wszystkich aktorów. Tekst i zdjęcia: Krzysztof Skrzypek

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=12140
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola