Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III sesja Rady Gminy Bojanów

Data publikacji: 2018-12-20, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
III sesja Rady Gminy Bojanów odbędzie się w dniu 27 grudnia 2018 roku  o godz. 9.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Bojanów. Porządek obrad sesji:1. Otwarcie sesji oraz stwierdzenie prawomocności obrad.2. Informacja z działalności Wójta od ostatniej sesji Rady Gminy.3. Informacja z realizacji uchwał podjętych na sesji w dniu 29 listopada 2018 roku.4. Podjęcie uchwał w sprawie:a) ustalenia na 2019 rok dla zakładu budżetowego pn. Gminny Zakład Usług Komunalnych stawki dotacji przedmiotowej,b) udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Stalowowolskiego na realizację zadania publicznego, c) udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Stalowa Wola na realizacje zadania publicznego5. Uchwalenie budżetu gminy na 2019 rok:

Pełna treść wiadomości na: bojanow.pl/aktualnosci/2340-iii-sesja-rady-gminy-bojanów.html
bojanow.pl, Źródło artykułu: bojanow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola