Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Harmonogram wywozu odpadów w 2019 r. na terenie gminy Pysznica

Data publikacji: 2018-12-28, Data modyfikacji: 2018-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo, W wyniku przeprowadzonego postępowania Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Pysznicy nadal będzie świadczył usługi wywozu odpadów na terenie gminy Pysznica w 2019 roku. Wszyscy mieszkańcy w dniu wywozu odpadów mają obowiązek wystawienia pojemników i worków z odpadami przed swoją posesję do godz. 7.30. Nie wystawienie odpadów nie zwalnia mieszkańców z obowiązku uiszczenia opłat . Nadal funkcjonował będzie Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) – jest on zlokalizowany przy Zakładzie Segregacji Odpadów w Pysznicy i czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 18:00 z wyjątkiem świąt. Do PSZOK każdy z mieszkańców gminy Pysznica może dostarczyć własnym transportem odpady zebrane selektywnie (plastik, szkło, papier, odpady wielkogabarytowe, elektrośmieci, popiół, odpady zielone np. skoszona trawa z ogródka) nieodpłatnie w godzinach pracy PSZOK. Jednocześnie prosimy mieszkańców korzystających z kanalizacji zbiorczej o nie wrzucanie do niej rzeczy powodujących jej niedrożność. Są to patyczki do czyszczenia uszu, chusteczki nawilżane, mopy, szmaty itp. Nie należy wlewać olejów jadalnych, które zastygając tworzą wraz z innymi zanieczyszczeniami czopy, które jest bardzo trudno usunąć nawet za pomocą specjalistycznego sprzętu. Informujemy , że istnieje możliwość przesyłania FV za wodę i kanalizację drogą mailową, chętnych zapraszamy do biura celem podpisania oświadczenia i podania adresu mailowego. Jan Ślusarczyk Prezes Zarządu ZGK Sp. z o.o. w Pysznicy Harmonogram dla Pysznicy 282.51 KB pobierz Harmonogram dla Jastkowic 1 363.84 KB pobierz Harmonogram dla Jastkowic 2 283.25 KB pobierz Harmonogram dla Kłyżowa 282.81 KB pobierz Harmonogram dla Krzaków 282.16 KB pobierz  

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=12188
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola