Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Harcerze z Pysznicy i Kłyżowa na biwaku szkoleniowym

Data publikacji: 2018-11-10, Data modyfikacji: 2018-11-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniach 5-6 października 2018r. młodzież z Pysznicy i Kłyżowa, większość zrzeszona w ZHP wzięła udział w biwaku szkoleniowym, który został zorganizowany w ramach realizacji zadań projektu „Społeczni, użyteczni, bezpieczni” w PSP w Kłyżowie. Biwak zorganizowano przy współpracy Dyrekcji PSP w Kłyżowie, Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Azymut” ze Stalowej Woli i liderów projektu. Głównym punktem programu biwaku prowadzonego metodą harcerską było szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzący zajęcia, z wykształcenia ratownik medyczny był bardzo zadowolony z zaangażowania młodzieży w całe zajęcia, aktywności podczas ćwiczeń praktycznych. Udział w szkoleniu został potwierdzony Certyfikatem. Całości dopełniła prezentacja multimedialna „… mamy tylko jedno życie i warto je przeżyć dobrze…” o poprawnym zachowaniu na drodze jako pieszy, rowerzysta, kierowca samochodu w różnych sytuacjach i o różnych porach dnia. Podczas biwaku nie mogło zabraknąć zabaw integrujących środowiska i wspólnego harcowania, odbyły się też zabawy na świeżym powietrzu, odwiedziliśmy koniki polskie w pobliskiej stadninie. Tekst i zdjęcia: Justyna Maślach

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=11770
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola