Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Data publikacji: 2018-12-27, Data modyfikacji: 2018-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
18 grudnia 2018 r. w Bukowsku koło Sanoka odbył się Wojewódzki Finał Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Uczennice  ostatecznie zajęły 6 miejsce na 240 startujących szkół w eliminacjach. Skład drużyny: Małgorzata Biały, Amelia Śliwińska, Natalia Krakowska, Julia Bąk, Julia Kuziora, Aleksandra Czuba, Patrycja Wermińska, Wiktoria Kolańska, Klaudia Grabowska. Sukcesem również zakończył się start chłopców w/w turnieju 19 grudnia 2018 r. w Sanoku. Uczniowie ostatecznie zajęli 7 miejsce w województwie. Skład drużyny: Kamil Bąk, Piotr Jarosz, Szymon Haliniak, Maciej Ogonowski, Artur Banaczyk, Piotr Kuryś, Sebastian Koczwara, Kacper Maślach. Tekst i zdjęcia: Beata Breśka, Tomasz Uberman

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=12177
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola