Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Belka
Czwartek, 10 Kwietnia 2025   imieniny: Małgorzata, Michał, Makary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Relacja ze szkolenia dla mieszkańców

Data publikacji: 2019-05-17, Data modyfikacji: 2019-05-20
A A AWydrukDrukuj  
 
16 maja odbyło się szkolenie dla mieszkańców gminy Pysznica zainteresowanych tematyką programu „Czyste powietrze” oraz ulgi termomodernizacyjnej. Wszystkich zebranych powitała Marta Pawleniak – Sekretarz Gminy Pysznica. Informacje na temat ulgi termomodernizacyjnej przedstawiła Anna Haniecka z Urzędu Skarbowego w Stalowej Woli, zaś zasady pozyskania środków w ramach programu „Czyste powietrze” omówił Łukasz Kucab z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. W Urzędzie Gminy w Pysznicy znajduje się punkt informacyjny, gdzie mieszkańcy mogą zasięgnąć podstawowych informacji o zasadach programu „Czyste powietrze”. Od maja osobą odpowiedzialną za udzielanie informacji w tym zakresie jest Mateusz Wiśniewski, tel. 15 841 01 13, gczk@pysznica.pl bty

Pełna treść wiadomości na: pysznica.pl/?p=13403
pysznica.pl, Źródło artykułu: pysznica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stalowowolski

Powiat stalowowolski - siedzibą jest Stalowa Wola. Powiat znajduje się w części północnej województwa podkarpackiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Zaliczają się do niego następujące gminy: Stalowa Wola, Zaklików, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaleszany.

Przebywając w tym regionie, będziemy mieli okazję skosztować regionalnej, która pomimo niewielkich rozmiarów powiatu jest niezwykle różnorodna. Oprócz tego czeka na nas moc atrakcji w postaci zabytkowych drewnianych domów w Pysznicy (najlepiej kierować się Szlakiem Architektury Drewnianej) i XIX-wiecznego Podworskiego Parku Lubomirskich. Powiat ma w swojej ofercie także tanie wakacje w gospodarstwach agroturystycznych, a także szeroki wybór tras rowerowych i pieszych. Ich ścieżki przebiegają m.in. przez rezerwaty przyrody i miejsca pamięci narodowej.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola